Aktywne Zabrze.

okrongLudzie z którymi rozmawialiśmy i którym mówiliśmy o pomyśle nie dawali nam wielu szans na realizację. Mówili to się nie uda, nie macie szans, to już jest w naszym mieście i tak dalej….

A jednak wszystko jest możliwe!!!
Wszystko jest możliwe dzięki życzliwym, dobrym i wspaniałomyślnym ludziom jak Wy. Ludziom, którzy swoją pracą, zaangażowaniem i dobry sercem chcą przynosić ludziom radość. A oprócz tego ludziom, którzy po prostu lubią sport!!!
Dziękujemy Wam bardzo!!!

Tego programu nie byłoby nigdy w naszym mieście gdyby nie odpowiednia inspiracja i wsparcie jednej osoby…. Tą osobą jest pani prezydent miasta Zabrze Małgorzata Mańka– Szulik.
Nie wiem czy pani prezydent będzie pamiętała początki naszego programu. Był październik może listopad 2012r (może dokładnie 10 lat temu) spotkanie jeszcze w starym budynku UM. Po przedstawieniu pomysłu i szczegółów programu powiedziała …. Spróbujcie chłopaki, macie zielone światło , to może się udać. Dziękujemy pani prezydent za te słowa. Za to, że pani w nas uwierzyła, dała zielone światło….. dziękuję za to, że mieszkańcy Zabrza i Śląska mogą przez 10 lat bezpłatnie uczestniczyć w zajęciach i zawodach sportowych na terenie naszego miasta i nie tylko!!! 

Wojciech Woźniak

Prezes

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Specjalizuje się w pływaniu, narciarstwie alpejskim i rowerze.

Bartłomiej Kozłowski

Skarbnik

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Uwielbia rower, narciarstwo alpejskie, tenis i snowboard.

Łukasz Pisiewicz

Sekretarz

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Specjalizuje się w rowerze szosowym, narciarstwie alpejskim.

Aleksandra Woźniak

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Specjalizuje się w wspinaczce i Nordic Walking.

Bożena Kozłowska

Jako jedyna w tym gronie nie jest absolwentką AWF. Uwielbia wszystkie dyscypliny sportu.

Jolanta Pisiewicz

Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Specjalizuje się w narciarstwie biegowym i Nordic Walking.

Nasi trenerzy/partnerzy

Studio Maciej

Powstałe w 2013 roku “Studio Artystyczne Maciej” posiada bogatą ofertę kulturalną dla dzieci takie jak taniec, śpiew, zajęcia plastyczne i wiele innych. Szeroki wachlarz zajęć, a przede wszystkim autorskie programy sprawiają, że oferta Studia jest niepowtarzalna.

Rolki

Jazda na rolkach to nie tylko sposób na spalanie kalorii, ale przede wszystkim świetna zabawa i pomysł na spędzanie czasu z rodziną. Uczymy od zupełnych podstaw do zaawansowanych technik jazdy.

Aikido

Prowadzimy zajęcia Yoshinkan Aikido niemalże na terenie całego Górnego Śląska i Zagłębia, posiadamy 16 prężnie działających sekcji i ok 1000 członków klubu. Współpracujemy z siedzibą główną Yoshinkan Aikido – Honbu Dojo w Tokio, Japonia.

Taniec

Profesjonalny, sportowy klub tańca towarzyskiego dla dzieci (nawet dwuletnie), młodzieży i dorosłych. Również pierwszy taniec dla nowożeńców.

Szachy

Dla dzieci i dorosłych. Zajęcia prowadzi Katarzyna Krajewska utytułowana szachistka w kategoriach szachów błyskawicznych, klasycznych i szybkich.

Studio Figura

To miejsce gdzie zgubisz zbędne kilogramy, ujędrnisz i wymodelujesz swoje ciało oraz odpoczniesz po ciężkim dniu.  Do dyspozycji wiele aparatów wspomagających zabiegi.

Clan City

To nie tylko szkoła języka angielskiego choć w ich ofercie znajdziemy mnogość kursów języka angielskiego dla dzieci (Tedi Edi) jak i dorosłych.

Fitness

Zajęcia prowadzi Arkadiusz Dziadowicz. Absolwent AWF KATOWICE. Instruktor Fitness oraz trener Personalny. Posiada tytuł Master APF. Na AWF Kraków ukończył sutdia podyplomowe na kierunku Animacja Form Taneczno Ruchowych. 

 

Night Runners

To nie klub biegowy, to grupa przyjaciół. To idealnie określa naszą społeczność. Jesteśmy otwarci na wszystkie nowe osoby. By dołączyć do naszych spotkań biegowych wystarczy się na nich pojawić.
Na pierwszym miejscu stawiamy tych, którzy zaczynają treningi i szukają wsparcia i motywacji. Night Runners w Polsce zaczęło się w października 2012 roku, a niedługo później pojawiło się w Zabrzu.

Scroll to Top